Izvršni direktor
 

IMG_0075_edited.jpg

Dobrodošli u The Children's Museum of Wilmington!
Uđite unutra i naći ćete prekrasno mjesto gdje goste dočekuju veseli članovi tima koji žele učiniti vaš posjet ugodnim. U Muzeju sam više od četiri godine i zalažem se za širenje prisutnosti Muzeja u zajednici, uspostavljanje bliske veze s muzejskim podupirateljima, te održavanje izložbenog prostora i obrazovnog programskog sadržaja aktualnim. Ako postoji nešto što možemo učiniti da vaš posjet bude ugodniji, volio bih čuti od vas! Moj najdraži dio rada u Muzeju je vidjeti dijete kako se smiješi, čuti njihove sretne glasove i gledati ih kako se gube u svijetu maštovite igre.
 
 

Svakako svratite i vidite što nas čini destinacijom u centru grada za obiteljsku zabavu!

Heather Sellgren

hsellgren@playwilmington.org

 

Tim

Jessie 2022.jpg

Jessie  Goodwin

KOORDINATOR ZA ČLANSTVO I VOLONTIRANJE

PROGRAMSKI ODGOJ

jgoodwin @playwilmington.org

Dori 2022.jpg

Dori Bishara

Julia 202222.jpg

Julia  Gerringer

Jamie%202_edited_edited.jpg

Jamie  Duga obala

Katie 2022.jpg

Katie Roby

unnamed (1).jpg

Patti  Erkes

Anna.jpg

Anna Harris

Meredith.jpg

Meredith Stogner

KOORDINATOR GRANT  

jgerringer@playwilmington.org

POSLOVNI KOORDINATOR  

kroby@playwilmington.org

KOORDINATOR ZA MARKETING  

jlongshore@playwilmington.org

KOORDINATOR DOGAĐAJA  

perkes@playwilmington.org

GUEST RELATIONS COORDINATOR 

mstogner@playwilmington.org

DEVELOPMENT COORDINATOR

dbishara@playwilmington.org

DSC_0131_edited.jpg
DSC_0132_edited_edited.jpg

Ralph Fischer

Sean Ray

KOORDINATOR RAZVOJA

dbishara@playwilmington.org

WEEKEND MANAGER

sray@playwilmington.org

DSC_0127_edited.jpg
DSC_0128_edited_edited.jpg
 

Upravni odbor

 

Harriett Loweth - predsjednica
 

Cameron Crafford - potpredsjednik
 

Jeffrey Smith - blagajnik
 

Lawrence Sackett - bivši predsjednik

 

Megan Barbour

 

Caroline Blanton

 

Ellen Bryden

 

Carolyn Byrnes

 

Clayton Gsell

 

Tiffany kuhinja

 

Laura Lisle

 

Megan Miller

 

Lanetta Pantiel

 

Allie Wallace

 

Rob Zapple